GIMNAZJADA POWIATOWA – INDYWIDUALNA
Rabka, 17.05.2001 r.
WYNIKI
INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT:
100m
1. |
Kidoń Ewa |
G. Jabłonka |
13,78 |
2. |
Wajda Marta |
G. 1 Rabka |
13,98 |
3. |
Świder Beata |
G. 1 Rabka |
14,23 |
4. |
Byczyk Monika |
G. Lipnica Wielka |
14,27 |
5. |
Janowiak Urszula |
G. Jabłonka |
14,70 |
6. |
Gogolak Sylwia |
G. Czarny Dunajec |
14,89 |
6. |
Sojka Iwona |
G. Załuczne |
14,89 |
8. |
Pawlak Anna |
G. Zubrzyca Wielka |
15,14 |
9. |
Mazur Agnieszka |
G. Załuczne |
15,44 |
10. |
Nęcko Paulina |
G. Lipnica Wielka |
15,52 |
11. |
Otręba Małgorzata |
G. Czarny Dunajec |
15,92 |
12. |
Topolska Dominika |
G. Krościenko |
15,98 |
13. |
Kłosowska Karolina |
G. Krościenko |
16,44 |
300 m
1. |
Nawara Aneta |
G. 1 Rabka |
45,87 |
2. |
Nawara Edyta |
G. 1 Rabka |
47,25 |
3. |
Grzeszczak Halina
|
G. Jabłonka |
50,64 |
4. |
Albertusiak Małgorzata |
G. Jabłonka |
51,00 |
5. |
Otręba Joanna |
G. Załuczne |
54,02 |
6. |
Grela Dorota |
G. Załuczne |
54,32 |
7. |
Darlewska Agnieszka |
G. Krościenko |
55,94 |
8. |
Tkaczyk Sabina |
G. Krościenko |
56,41 |
9. |
Michniak Bernadetta |
G. Krościenko |
57,06 |
10. |
Rzepka Iwona |
G. Krościenko |
57,93 |
600 m
1. |
Czyszczoń Violetta |
G. 1 Rabka |
1.54,92 |
2. |
Kubik Monika |
G. Jabłonka |
1.58,18 |
3. |
Piszczek Barbara |
G. Czarny Dunajec |
1.58,58 |
4. |
Basisty Sabina |
G. Jabłonka |
2.00,93 |
5. |
Gacek Joanna |
G. 1 Rabka |
2.03,65 |
6. |
Kowalczyk Urszula |
G. Krościenko |
2.04,64 |
7. |
Jandura Emilia |
G. Krościenko |
2.04,84 |
8. |
Rybiarczyk Katarzyna |
G. Czarny Dunajec |
2.07,36 |
9. |
Mastela Urszula |
G. Lipnica Wielka |
2.17,06 |
10. |
Malec Katarzyna |
G. Lipnica Wielka |
2.31,00 |
1. |
Nawara Edyta |
G. 1 Rabka |
4,72 |
2. |
Nawara Aneta |
G. 1 Rabka |
4,39 |
3. |
Byczyk Monika |
G. Lipnica Wielka |
4,28 |
4. |
Albertusiak Małgosia |
G. Jabłonka |
4,08 |
5. |
Sojka Iwona |
G. Załuczne |
4,02 |
6. |
Dudka Agata |
G. Krościenko |
3,97 |
7. |
Rafacz Joanna |
G. Załuczne |
3,87 |
8. |
Marusarz Renata |
G. Czarny Dunajec |
3,85 |
9. |
Kidoń Ewa |
G. Jabłonka |
3,83 |
10. |
Topolska Dominika |
G. Krościenko |
3,57 |
11. |
Michniak Bernadetta |
G. Czarny Dunajec |
2,99 |
Pchnięcie kulą
1. |
Kasprzak Dorota |
G. Jabłonka |
8.87 |
2. |
Machaj Dominika |
G. Jabłonka |
8.65 |
3. |
Otręba Małgorzata |
G. Czarny Dunajec |
8.58 |
4. |
Drąg Magdalena |
G. Lipnica Wielka |
8.04 |
5. |
Rafacz Magdalena |
G. Załuczne |
7.80 |
6. |
Kowalik Halina |
G. Zubrzyca Wielka |
7.77 |
7. |
Kubowicz Małgosia |
G. 1 Rabka |
7.67 |
8. |
Sularz Renata |
G. 1 Rabka |
7.64 |
9. |
Stoch Katarzyna |
G. Załuczne |
7.53 |
Rzut oszczepem
1. |
Czerny Barbara |
G. 1 Rabka |
22,22 |
2. |
Kowalcze Monika |
G. 1 Rabka |
19,35 |
3. |
Bryja Lidia |
G. Jabłonka |
18,63 |
4. |
Lenart Natalia |
G. Załuczne |
18,07 |
5. |
Solawa Monika |
G. Zubrz. Wielka |
17,17 |
6. |
Kasprzak Dorota |
G. Jabłonka |
16,84 |
|
Maśnica Małgorzata |
G. Załuczne |
sp |
Sztafeta 4x100m
1. |
Gimnazjum Nr1 Rabka |
55,91 |
2. |
Gimnazjum Jabłonka |
58,34 |
3. |
Gimnazjum Załuczne |
59,40 |
4. |
Gimnazjum Czarny Dunajec |
61,10 |
|
|
|
Klasyfikacja końcowa dziewcząt
(I i II runda):
1. Gimnazjum Nr1 Rabka – 145 pkt.
2. Gimnazjum Jabłonka – 108 pkt.
3. Gimnazjum Załuczne - 14,5 pkt.
4. Gimnazjum Czarny Dunajec – 11,5 pkt.
5. Gimnazjum Lipnica Wielka – 10 pkt.
6. Gimnazjum Krościenko – 6 pkt.
7. Gimnazjum Zubrzyca Górna – 3 pkt.
WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW:
100m
1. |
Szymusiak Paweł |
G. Załuczne |
12,57 |
2. |
Zubrzycki Roman |
G. Jabłonka |
12,59 |
3. |
Kusy Grzegorz |
G. 1 Rabka |
12,78 |
4. |
Biel Marcin |
G. Jabłonka |
12,85 |
5. |
Skoczyk Grzegorz |
G. Lipnica Wielka |
12,87 |
6-7 |
Łukaszka Marcin |
G. Spytkowice |
13,20 |
|
Kawula Arkadiusz |
G. Raba Wyżna |
13,20 |
8. |
Węgrzyn Marcin |
G. Lipnica Wielka |
13,24 |
9. |
Skipiała Karol |
G. 1 Rabka |
13,29 |
10. |
Szymusiak Marcin |
G. Załuczne |
13,35 |
11. |
Dyda Jakub |
G. Krościenko |
13,54 |
12. |
Łukaszka Hubert |
G. Spytkowice |
13,68 |
13. |
Komorek Michał |
G. Krościenko |
13,69 |
14. |
Kokott Rafał |
G. Czarny Dunajec |
13,84 |
15. |
Żmuda Krzysztof |
G. Raba Wyżna |
14,04 |
300m
1. |
Pieróg Paweł |
G. Jabłonka |
42,96 |
2. |
Kuranda Krystian |
G. 1 Rabka |
43,39 |
3. |
Mikusiak Michał |
G. Lipnica Wielka |
43,66 |
4. |
Wdówka Mariusz |
G. Jabłonka |
43,74 |
5. |
Grygiel Marcin |
G. 1 Rabka |
43,78 |
6. |
Zachwieja Dominik |
G. Krościenko |
44,04 |
7. |
Jarząbek Dawid |
G. Spytkowice |
44,61 |
8. |
Chrobak Paweł |
G. Raba Wyżna |
45,32 |
9. |
Topolski Grzegorz |
G. Krościenko |
47,04 |
10. |
Bochnak Łukasz |
G. Raba Wyżna |
48,69 |
11. |
Książkiewicz Łukasz |
G. Spytkowice |
55,43 |
1000m
1. |
Murzyn Kamil |
G. Spytkowice |
3.01,39 |
2. |
Kasprzak Robert |
G. Jabłonka |
3.07,28 |
3. |
Leśniak Dominik |
G. 1 Rabka |
3.08,79 |
4. |
Kidoń Robert |
G. Lipnica Mała |
3.10,10 |
5. |
Łukaszka Hubert |
G. Spytkowice |
3.11,16 |
6. |
Kubacka Paweł |
G. Lipnica Mała |
3.14,78 |
7. |
Zając Szymon |
G. 1 Rabka |
3.17,10 |
8. |
Szperlak Michał |
G. Jabłonka |
3.20,73 |
9. |
Kudłacz Wojciech |
G. Krościenko |
3.21,19 |
10. |
Wójcik Daniel |
G. Raba Wyżna |
3.23,88 |
11. |
Węglarczyk Paweł |
G. Krościenko |
3.26,07 |
12. |
Dunaj Dawid |
G. Lipnica Wielka |
3.34,59 |
13. |
Latawiec Karol |
G. Raba Wyżna |
3.49,31 |
14. |
Michalak Krzysztof |
G. Lipnica Wielka |
3.53,08 |
Skok w dal
1. |
Szymusiak Paweł |
G. Załuczne |
5,38 |
2. |
Gołąbek Mirosław |
G. 1 Rabka |
5,12 |
3. |
Janiak Tomasz |
G. Zubrz. Górna |
5,02 |
4. |
Bełciak Bartłomiej |
G. Raba Wyżna |
4,99 |
5. |
Łukaszka Marcin |
G. Spytkowice |
4,88 |
6. |
Biel Marcin |
G. Jabłonka |
4,76 |
7. |
Goliński Szymon |
G. 1 Rabka |
4,73 |
8. |
Żmuda Krzysztof |
G. Raba Wyżna |
4,70 |
9. |
Niedźwiedź Rafał |
G. Spytkowice |
4,62 |
10. |
Midro Grzegorz |
G. Krościenko |
4,59 |
11. |
Michalak Michał |
G. Lipnica Wielka |
4,58 |
12. |
Świętek Paweł |
G. Załuczne |
4,54 |
13. |
Ciesielka Konrad |
G. Krościenko |
4,38 |
14-15 |
Michalak Mateusz |
G. Lipnica Wielka |
4,36 |
|
Czerwonka Dariusz |
G. Jabłonka |
4,36 |
Pchnięcie kulą
1. |
Kubacka Wojciech |
G. Lipnica Mała |
11,34 |
2. |
Kokott Rafał |
G. Czarny Dunajec |
10,39 |
3. |
Basisty Bogdan |
G. Jabłonka |
10,38 |
4. |
Mastela Marek |
G. Zubrz. Górna |
10,26 |
5. |
Truty Krzysztof |
G. Raba Wyżna |
10,06 |
6. |
Stopiak Piotr |
G. Lipnica Wielka |
9,46 |
7. |
Rączka Grzegorz |
G. 1 Rabka |
9,22 |
8. |
Łajka Paweł |
G. Załuczne |
9,21 |
9. |
Domalik Mateusz |
G. Raba Wyżna |
9,19 |
10. |
Łukaszka Mariusz |
G. Spytkowice |
9,06 |
11. |
Kozak Krzysztof |
G. 1 Rabka |
8,96 |
12. |
Pluta Andrzej |
G. Załuczne |
8,78 |
13. |
Michalak Michał |
G. Lipnica Wielka |
8,27 |
14. |
Stasik Mateusz |
G. Spytkowice |
6,43 |
Rzut oszczepem
1. |
Bełciak Bartłomiej |
G. Raba Wyżna |
34,74 |
2. |
Walkosz Paweł |
G. Załuczne |
31,95 |
3. |
Domalik Mateusz |
G. Raba Wyżna |
31,94 |
4. |
Luberda Łukasz |
G. 1 Rabka |
31,18 |
5. |
Mastella Daniel |
G. Lipnica Wielka |
30,14 |
6. |
Kubacka Wojciech |
G. Lipnica Mała |
|
7. |
Kulak Robert |
G. Zubrz. Górna |
|
8. |
Smutek Szymon |
G. Jabłonka |
|
9. |
Palenik Paweł |
G. Jabłonka |
|
10. |
Murzyn Kamil |
G. Spytkowice |
|
11. |
Łajka Paweł |
G. Załuczne |
|
12-13 |
Traczyk Paweł |
G. 1 Rabka |
|
|
Gromczak Szymon |
G. Spytkowice |
|
Sztafeta 4x100m
1. |
Gimnazjum Jabłonka |
51,56 |
2. |
Gimnazjum Nr1 Rabka |
52,56 |
3. |
Gimnazjum Lipnica Wielka |
52,92 |
4. |
Gimnazjum Załuczne |
53,28 |
5. |
Gimnazjum Raba Wyżna |
54,04 |
6. |
Gimnazjum Spytkowice |
55,85 |
Sztafeta szwedzka
1. |
Gimnazjum Spytkowice |
2.27,24 |
2. |
Gimnazjum Jabłonka |
2.27,74 |
3. |
Gimnazjum Krościenko |
2.28,40 |
4. |
Gimnazjum Nr1 Rabka |
2.29,96 |
5. |
Gimnazjum Lipnica Wielka |
2.35,02 |
6. |
Gimnazjum Raba Wyżna |
2.35,33 |
Klasyfikacja końcowa chłopców (I
i II runda) :
1. Gimnazjum Nr1 Rabka – 91 pkt.
2. Gimnazjum Jabłonka – 71 pkt.
3. Gimnazjum Raba Wyżna – 62,5 pkt.
4. Gimnazjum Spytkowice – 58,5 pkt.
5. Gimnazjum Załuczne – 22 pkt.
6. Gimnazjum Lipnica Wielka – 15 pkt.
7. Gimnazjum Lipnica Mała – 12 pkt.
8. Gimnazjum Lipnica Wielka –7 pkt.
9-10 Gimnazjum Krościenko – 5 pkt.
Gimnazjum Czarny Dunajec – 5 pkt.